fbpx
OTVORENYDOM.SK

Dom nábytku DECODOM | Liptovský Mikuláš

Tradičný slovenský výrobca kuchýň a nábytku

O PREDAJNI

Vitajte v Dome nábytku DECODOM v Liptovskom Mikuláši, ktorý sa nachádza v nákupnom centre pri NAY. Predajňa nábytku s komplexnou ponukou celého sortimentu od kuchýň, stoličkového štúdia, obývačiek, čalúneného nábytku, spální, kancelárií ako aj študentského nábytku a ostatného nábytku, matracov a spotrebičov. Ak už hľadáte zariadenie do domu a bytu, alebo zariadenie pre chaty a penzióny, v našej ponuke nájdete všetko pre Vaše potreby.

Jednoduchá dostupnosť v blízkosti diaľnice a blízkosť nákupného centra s komplexnou ponukou produktov pre domácnosť zaručuje, že všetky nákupy zariadíte na jednom mieste, rýchlo a kvalitne.

PERSONÁL

Dobrých rád, ako má ideálny interiér vyzerať, je mnoho. Rád, ako postupovať krok za krokom, už pomenej. Jednou z ciest, ako nespraviť chybu, je navštíviť špecialistov v predajni nábytku.

Odbornosť a osobitný prístup našich poradcov je jeden z najdôležitejších prvkov obsluhy zákazníka. Ich vedomosti sú pravidelne zvyšované produktovými školeniami, ktoré absolvujú či už v domácich podmienkach alebo aj v zahraničí. Dlhodobé skúsenosti z nich robia skutočných profesionálov, na ktorých sa môžete v každom smere spoľahnúť.
Skúsenosti, ktoré poradca nábytku nadobudol, vám ušetria čas a v konečnom dôsledku aj financie. Profesionálne rady oceníte či už kupujete novú kuchyňu, obývačku, spálňu alebo len novú poličku do detskej izby. A niekedy bude možno stačiť len načerpať inšpiráciu a dozvedieť sa niečo nové.

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2024 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Dom nábytku DECODOM | Liptovský Mikuláš

ZDIELAJTE TUTO STRANKU