fbpx

Výnimočný dizajnový dom v privátnej lokalite | Hrubá Borša

Predaj novostavby zariadeného a oceneného dizajnového domu, privátna lokalita, Hrubá Borša.

Aj Vy chcete bývať v ocenenom dizajnovom dome v krásnej a tichej lokalite s výhľadom na jazero? Chcete dom, kde nebudete musieť celé hodiny upratovať a chcete sa nasťahovať ihneď do zariadeného rodinného domu? Nechcete čakať na výstavbu rodinného domu, no požadujete a očakávate kvalitnú stavbu? Toto všetko a ešte viac Vám ponúka novostavba 3i domu na pozemku 450 m2.

dominik čačo reality Vám exkluzívne ponúka na predaj nový, ešte nikým neobývaný dom s celkovou úžitkovou plochou 110 m2 – z toho 78 m2 podlahová plocha domu a 32 m2 majú 3 menšie terasy (10,90 m2, 10,55 m2 a 10,90 m2), z ktorých si jednu môžete ihneď upraviť na tzv. „zimnú záhradu“. Dom bol skolaudovaný v roku 2018 a interiér dizajnovo zariadený tento rok, len niekoľko mesiacov dozadu. Architekt sa doslova pohral s vnútorným priestorom a navrhol ho s cieľom maximálne využiť úžitkovú plochu domu. V dome nie je „hluché miesto“, všetok podlahový priestor je funkčne využitý. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej haly s odkladacím priestorom, obývačka spojená s kuchyňou a výstupom na terasy, 2 samostatné priestranné izby, z ktorých má každá vlastnú kúpeľňu, jedna tak isto obrovský šatník. Dom je dizajnovo zariadený nábytkom, v dome sú dubové parkety a dvere, vlastná piecka na drevo, podlahové kúrenie v miestnostiach, kde chodíte „bosou nohou“ – teda obývačke, kúpeľniach a predsieni. Kuchynská linka s detailom na minimalizmus už len zvýrazňuje dizajn interiéru. Samozrejmosťou je odrastená zeleň, vlastná studňa (v hĺbke 10 m), ktorá slúži na automatické zavlažovanie trávnika, parkovanie pre 2 autá priamo pred domom, betónová (tzv. cestný betón) príjazdová cesta, elektrická prípojka 380V a pod. Aj tento dom myslí ekologicky – je postavený na penovom skle, má certifikát nízkoenergetickej stavby, časť domu je spevnená železobetónovou doskou, použitý stavený materiál a zateplenie YTONG, kompletná stavebná a projektová dokumentácia, kolaudačné rozhodnutie, fotodokumentácia z výstavby, predpríprava na nabíjanie elektromobilov atď.
Mesačné náklady sú na úrovni cca 100,- € / mesiac. Dom je bez tiarch.

Golfový rezort Hrubá Borša je neďaleko Senca, s priamym napojením na diaľnicu, dobrá občianska vybavenosť – školy a škôlky, obchody, rekreačná zóna Slnečné jazerá a pod.
Najväčšia výhoda tohto domu? Kvalita. Za tou si majitelia stoja.
Za kvalitu hovoria ceny a články: Víťaz Fasáda roka BAUMIT 2017, články v časopise ARCH – architektúra rodinného bývania 09/2017 a hlavne Facebooková stránka Architecture & Design s 31 miliónmi sledovateľov, kde bol tento dom prezentovaný.
Práve preto Vás pozývam na obhliadku.

Dom je ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú útulný, zariadený a dizajnový dom, pre ľudí, ktorí sa pracujú z domu a potrebujú / preferujú tichú lokalitu.

  • Kraj Bratislavský
  • Obec Hrubá Borša
  • Kategória Rodinný dom
  • Stav novostavba
  • Rozloha pozemku 450 m²
  • Úžitková plocha 110 m²
  • Parkovanie pre 2 autá
Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Výnimočný dizajnový dom v privátnej lokalite | Hrubá Borša

ZDIELAJTE TUTO STRANKU