fbpx

Na predaj elegantný 5-izbový dom v Novej Dedinke

Butterfly-reality Vám ponúka na predaj elegantný 5-izbový rodinný dom s množstvom prepracovaných a výnimočných prvkov.

Dom je výnimočný svojim kvalitným spracovaním, jedinečným dizajnovým nábytkom, ktorý bol dovezený až z Indonézie a taktiež je výnimočný svojou pokojnou rodinnou atmosférou. Rozprestiera sa na pozemku o rozlohe 621 m2, na ktorom sa nachádza:

v prednej časti prístrešok pre 2 autá. Tento prístrešok je vydláždený precízne urobenou mozaikovou dlažbou, disponuje garážou s miestnosťou, ktorú ocenia domáci kutili.

Zadnou časťou, ktorá je rozdelená na oddychovú s terasou, na ktorej sa rozprestiera najkvalitnejšie teakové drevo, nádherným trávnikovým kobercom aj so závlahovým systémom, altánkom s možnosťou úplného zakrytia a športovou časťou s umelým trávnikom.

DISPOZÍCIA:
Priestranná vstupná hala Vám poskytuje množstvo úložného priestoru v rolldoorovej skrini a v na mieru vstavanom botníku. Pod schodiskom sa šikovne ukrýva práčovňa s toaletou a úložným priestorom. V prekrásnej, na mieru ručne robenej kuchyni od rakúskych majstrov s tými najlepšími spotrebičmi si príde na svoje každá správna gazdiná. Kuchyňa je prepojená s jedálňou, kde sa nachádza masívny stôl so stoličkami z teakového dreva a veľká chladnička s výrobníkom ľadu a mrazničkou. Obývačka je zdobená jedinečnými stromovými lustrami, unikátnym stolíkom a príjemným krbom.

Na poschodí sa nachádzajú štyri priestranné izby, kúpeľňa s talianskymi obkladmi a vaňou, samostatné WC, schodisko do podkrovia. Každá izba disponuje klimatizačnou jednotkou.

Pre lepšiu orientáciu a predstavivosť sme pre Vás pripravili 3D virtuálnu prehliadku, ktorá Vám umožní detailný pohľad na dispozíciu celého domu.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v lokalite nových domov, kde je ukončená výstavba v udržiavanej slepej uličke v úplnom tichu. V obci Nová Dedinka nájdete všetko čo potrebujete. Sú tu obchody, škola, škôlka, reštaurácie, pre milovníkov športu tu je cyklotrasa, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, pre mamičky s deťmi tu je detské ihrisko, areál voľného času, lekáreň, bankomat a mnoho ďalšieho. Obec sa dôkladne stará o svojich občanov a pripravuje im rôzne podujatia a zájazdy.

Dom je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžu naši finanční poradcovia

  • Kraj Bratislavský
  • Obec Nová Dedinka
  • Kategória Rodinný dom
  • Rozloha pozemku 621 m²
  • Počet podlaží 2
  • Počet izieb 5
  • Klimatizácia áno
  • Garáž áno
  • Prístrešok Pre 2 autá
Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Na predaj elegantný 5-izbový dom v Novej Dedinke

ZDIELAJTE TUTO STRANKU


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/e/ae6eba62-35e9-4c99-9802-e2f33f5e1b0f/otvorenydom.sk/web/wp-content/plugins/wp3d-models/includes/wp3d-calendly-popup.php on line 4