Na predaj 5 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy

OTVORENYDOM.SK
  • Obec Bratislava V - Petržalka
  • Druh Byt
  • Poschodie 14/22
  • Plocha 123 m2
  • Počet izieb 5
  • Kúpeľne 2
  • Parkovanie Samostatná dvojgaráž
  • Cena 369.000,-

NL REAL PONÚKA NA PREDAJ PRIESTRANNÝ – SLNEČNÝ 5-izbový BYT VO VYHĽADÁVENEJ LOKALITE V TESNEJ BLÍZKOSTI STARÉHO MESTA – 5 minút autom EUROVEA – 10 minút peši centrum – 3x balkón – 1x loggia – samostatná veľká dvojgaráž 

Byt sa nachádza na 14. poschodí a je orientovaný na príjemnú a svetlú juho-západnú stranu s výhľadom na Petržalku, Staré Mesto a hrad. Kuchyňa a jedáleň sú orientované na východnú stranu. Jedná sa o veľmi kvalitnú a oceňovanú novostavbu s 24- hodinovou recepciou, strážnou službou a vysokým komfortom bývania.

O kvalite bývania a vhodnosti investície pri kúpe tohto bytu vás môže presvedčiť aj fakt, že v tomto bytovom dome bývajú aj samotný majitelia Developerskej spoločnosti ktorá stavbu realizovala a ich rodinný príslušníci a známy. Stavba bola už od začiatku veľmi kvalitne spracovaná a realizovaná a aj po príchode do okolia bytového domu, nádvoria, recepcie ucítite veľkú starostlivosť a angažovanosť o kvalitu bývania.

BYT BOL NAVRHNUTÝ ARCHITEKTOM PRIAMO NA ZAKÁZKU MAJITEĽOV PODĽA POŽIADAVIEK NA KVALITNÉ BÝVANIE ako v rodinnom dome. 

Byt disponuje dvoma kúpeľňami, samostatnou práčovňou, samostatným šatníkom, kuchynskou komorou, dve detské izby s balkónom, spálňa, pracovňa s loggiou a výhľadom na hrad. Veľká vstavaná skriňa je v každej z izieb a na chodbe.
Obytná plocha bytu je 123 m2 + balkón v kuchyni 6m 2, loggia v pracovni 11 m2, balkóny v detských izbách po 1 m2.
Byt je veľmi dobre a prakticky vyriešený s dôrazom na detaily pre praktické bývanie. Všetko je v nadštandardnej kvalite a na mieru.

Nábytok na mieru a kvalitné spotrebiče Bosch, Liebherr, Electrolux sú v cene nehnuteľnosti.

DISPOZÍCIA:

Vstup do bytu cez priestrannú predsieň kde sa nachádza šatník, komora ktorá slúži aj ako práčovňa a kúpeľňa s WC a vaňou. Priestranná obývacia izba s jedálenskou časťou a kuchyňou v ktorej sa nachádza kuchynská komora ktorá je vstavaná za kuchynskou linkou. Veľká chodba odkiaľ sa prechádza do detských izieb , pracovne s loggiou, rodičovskej spálne so samostatnou kúpeľnou s WC a sprchovým kútom.

AK HĽADÁTE NADŠTANDARDNÉ PRÍJEMNÉ BÝVANIE S ISTOTOU VÝHODNEJ INVESTÍCIE – kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku tejto nehnuteľnosti ktorú treba určite vidieť naživo. 

K bytu je možné prikúpiť samostatnú veľkú dvojgaráž v podzemí za cenu 35,000,- Eur alebo garáž pre jedno auto za 18,000,-Eur

ZDIELAJTE TUTO STRANKU

Stránku a jej obsah vytvoril: Ján Hámorský | www.janhamorsky.com | © 2016-2020 Všetky práva vyhradené!