VILA GOLF RESIDENCE

Ponúkame rezidenčné luxusné bývanie v srdci golfového areálu v „GREEN RESIDENCE“ Hrubá Borša, v bezpečnom a uzatvorenom areáli rezortu.

  • Kraj Bratislavský
  • Obec Hrubá Borša
  • Kategória rodinný dom
  • Počet izieb 5
  • Stav novostavba
  • Zastavaná plocha 306 m²
  • Výmera pozemku 591 m²
  • Úžitková plocha 355,5 m²
  • Zimná záhrada 100 m²

POPIS
Nízkonákladový dom s tepelným čerpadlom a stropným chladením.
Je situovaný v tichej uličke, v blízkosti dvoch jazier, poloha Vám garantuje pokojné bývanie.

Dispozične je prakticky riešený, na prvom NP sa nachádza vstupná chodba, technická miestnosť, dve samostatné izby, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, samostatné WC, kuchyňa s plným vybavením vrátane špeciálneho filtra na pitnú vodu a drviča odpadu, jedálenská časť s obývačkou a krbom s východom do zimnej záhrady o rozlohe 100 m², ktorej súčasťou je bazén so slanou vodou, plne automatizovaný, využiteľný počas celého roku, sprchový kút, krb s pracovnou doskou, odkladacím priestorom, s dvojdrezom a sedením. Zimná záhrada Vám vytvorí leto počas celého roku. Vykurovaná je elektrickými rohožami.
Na druhom NP sú dve izby s výhľadom na golfové ihrisko so vstupom na vonkajšie terasy, šatník, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a WC.
Súčasťou domu je murovaná garáž prepojená s murovaným skladom.

Pozemok je celý oplotený betónovými tvárnicami, v ktorých je zabudované osvetlenie s elektricky ovládanou posuvnou bránou. Bránka je s elektrickým vrátnikom a kamerou. Celý pozemok a dom je zabezpečený kamerovým systémom a alarmom. V záhrade je automatická závlaha napojená na 11 m hlbokú studňu. Dažďovú vodu odvádzajú tri veľkoobjemové vsakovacie nádrže. Súčasťou záhrady je vírivá vaňa pre šesť osôb. Zaujímavé rastliny a dreviny dotvárajú celú atmosféru vkusne upravenej záhrady. Nájdete tu aj 20 ročný borovicový bonsai, Albíziu s brezami a viničom.

OKOLIE
GREEN RESIDENCE v obci Hrubá Borša je uzatvorený komplex pozemkov priamo v golfovom areáli, s výhľadom na golfové ihriská a jazerá s prírodnými scenériami, ktoré upokojujú myseľ. Súčasťou rezortu sú tenisové kurty a detské ihrisko. Rezidenčná časť Vám ponúka celoročné aj víkendové bývanie v bezpečí a súkromí. 
Nehnuteľnosť v golfovom areáli je zárukou, že Vaša investícia nestratí hodnotu, práve naopak bude rásť. Bývanie v tejto lokalite Vám umožní rozvíjať zdravý životný štýl.

V okolí môžete navštíviť luxusnú reštauráciu CLUBHOUSE priamo na golfovom ihrisku, štýlovú kaviareň Family cafe, fitness centrum, tanečnú školu pre deti, jazdeckú školu s množstvom aktivít, cyklotrasy, Včelársku paseku, vodný mlyn na Malom Dunaji s možnosťou splavovať rieku, Aquapark SENEC a mnoho ďalších zaujímavých miest.
Nachádza sa tu veľa vodných plôch, pri ktorých môžete aktívne relaxovať. 
V obci sú potraviny, materská škola, kaderníctvo, pedikúra, kozmetika, služby sa neustále rozširujú.
Obec sa nachádza len 25 km od Bratislavy, má dobrú dostupnosť aj do okolitých miest, napríklad do  Senca aj Trnavy.

ZDIELAJTE TUTO STRANKU

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2024 Všetky práva vyhradené!