fbpx

NADČASOVÉ BÝVANIE POD HRADOM DEVÍN

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento kompletne zrekonštruovaný nadštandardný 6 izbový rodinný dom s výhľadom na hrad Devín.

Tento rodinný dom je ideálny pre rodinu, ktorá hľadá moderné a štýlové bývanie, nadštandardný priestor bez nutnosti ďalších investícií, s možnosťou okamžitého nasťahovania a prestížnu lokalitu v rámci Bratislavy. Vysoká miera súkromia a veľmi pokojné, bezpečné a tiché okolie je práve vďaka slepej uličke, kde sa dom nachádza.

DISPOZÍCIA, REKONŠTRUKCIA A VYBAVENIE DOMU:
Hlavnou časťou rodinného domu je priestranná obývacia izba prepojená s novou luxusnou kuchynskou linkou značky HAKA Küche, ktorá je vybavená najkvalitnejšími elektrospotrebičmi značky MIELE (indukčná varná doska,teplovzdušná rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, vstavaný kávovar), LIEBHERR (chladnička s mrazničkou) a FABER (stropný digestor s vonkajším odsávaním). Najkrajším doplnkom kuchyne je práve nadčasová kuchynská doska zo žuly, doplnená moderným a elegantným osvetlením.
Na tento spoločenský priestor nadväzuje príjemná záhrada s exotickými a okrasnými drevinami, ktorá je zastrešená hliníkovou bioklimatickou pergolou s naklápacími lamelam značky SUNSYSTEM.

Spodné podlažie dopĺňa priestor na domáce fitness, kompletne vybavená práčovňa (práčka a sušička značky MIELE, pracovná linka značky HAKA Küche), toaleta, sklad, zádverie, samostatná miestnosť určená na topánky a kabáty, garáž s novou elektrickou bránou Hörmann, technická miestnosť s kondenzačným kotlom BUDERUS Logamax so zásobníkom, rack a poistkovou skriňou.

Dispozíciu horného podlažia tvorí 5 izieb, kde jedna z nich slúžila práve ako spálňa rodičov, pretože má k dispozícií 2 samostatné walk-in šatníky a výhľad na hrad Devín.
Okrem samotných izieb sa na poschodí nachádzajú aj dve kúpeľne (pánska a dámska). Obe prešli kompletnou rekonštrukciou, nová sanita, batérie, zrkadlá, kde podlaha je kombinácia talianskej dlažby a žuly, priestranné sprchové kúty so sklenenými dverami a novým osvetlením.

Vybavenie domu zahŕňa kvalitné bezpolodrážkové dyhované interiérové dvere SAPELI s magnetickými zámkami.
V celom dome je nové talianske dizajnové LED osvetlenie, kompletne nové zásuvky a spínače svetiel NIKO Pure Snow White, k dispozícií je aj kompletná revízia celej elektroinštalácie
Každá miestnosť je vybavená zabudovaným WIFI router s možnosťou pripojenia cez kábel, TV zásuvka s možnosťou pripojenia na satelit.

Obytný priestor je chránený novým alarmom JABLOTRON 100, ktorý je napojený na inteligentný systém riadenia na diaľku s mnohými pokročilými funkciami a kamerovým systémom s 12 kamerami a vzdialeným prístupom cez aplikáciu.
Prostredníctvom aplikácie JABLOTRON je možné na diaľku ovládať alarm, kamerový systém, garážovú bránu, elektrické vonkajšie žalúzie a mnohé ďalšie funkcie.
V celom dome sú nové drevené okná od českého výrobcu OTHERM s izolačným trojsklom, ktoré zaručia komfortné ovládanie, energetickú úspornosť, zvukové a izolačné vlastnosti. Samozrejmosťou sú aj nové sieťky proti hmyzu a nové exteriérové žalúzie s lamelami VIVA, s riadiacou jednotkou s ovládaním na diaľku značky CONEXOON.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE DOMU:
* Lokalita: Avarská, Bratislava – m.č. Devín
* 6i rodinný dom s garážou a záhradou s exotickými a okrasnými drevinami
* Garáž a parkovanie pred domom
* Celková rozloha: 300 m2
* Podlahová plocha: 276 m2 + viac ako 100 m2 úložného priestoru v podkroví
* Dôsledná kompletná rekonštrukcia r. 2020
* Kvalitná stavba s použitím najlepších materiálov
* Nové elektrospotrebiče so záručnými listami
* Podlaha – kombinácia masívnych drevených parkiet MERBAU a prírodnej podlahy z mramoru TERRAZZO
* Teplovodné podlahové vykurovanie
* Zabezpečovací systém – alarm a kamery
* Automatizovaný inteligentný dom (JABLOTRON a CONEXOON)

LOKALITA:
Dom sa nachádza v jednej z najkrajších častí Bratislavy- Devíne, na mimoriadne kľudnej a bezpečnej ulici, v starej časti Devína v bezprostrednej blízkosti Devínskeho hradu, s
neopakovateľnou atmosférou a scenériou. I napriek tomu, že Devín je najmenšou bratislavskou mestskou časťou, poskytuje svojim obyvateľom maximálnu občiansku vybavenosť a taktiež zaujímavé kultúrne podujatia priamo na hrade Devín či cyklistiku na vyhľadávaných cyklotrasách v prírode.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR – REALITNÁ KANCELÁRIA
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

  • Kraj Bratislavský
  • Obec Devín
  • Kategória rodinný dom
  • Stav kompletná rekonštrukcia
  • Výmera pozemku 100 m²
  • Počet podlaží 2
  • Úžitková plocha 100 m²
  • Počet izieb 8
  • Záhrada áno
  • Garáž áno
Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

NADČASOVÉ BÝVANIE POD HRADOM DEVÍN

ZDIELAJTE TUTO STRANKU