Kompletne zrekonštruovaný penzión v Štiavnických vrchoch

  • Kraj ‎Banskobystrický
  • Obec Štiavnické bane
  • Kategória penión
  • Stav rekonštrukcia
  • Rozloha pozemku 784 m²
  • Zastavaná plocha 183 m²
  • Kapacita 16 lôžok
  • Počet izieb 6
  • Parkovanie pre 18 aut

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj komplet zrekonštruovaný penzión  v Štiavnických vrchoch.

Popis nehnuteľnosti:
* prízemie: pozostáva so vstupnej časti, prvá časť reštaurácie kapacita 30 miest, druhá časť ktorú je možné oddeliť má 30 miest. Pri oslavách alebo akciách je kapacita cca 40 plus tanečný parket, barová časť, sklad      bar, plne vybavená kuchyňa prvá časť príprava jedál a druhá časť vyhovenie jedál, sklad kuchyňa, WC dámy a páni, kancelária alebo možnosť využiť izba pre personál plus samostatná sprcha a WC.
* poschodie: do ubytovacej časti vchádzate na poschodie cez menšiu terasu s výhľadom na Štiavnické vrchy, chodba ktorá oddeľuje izby, 1x apartmán (obývacia izba, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC), 2x troj lôžková izba (so sprchovacím kútom, umývadlom a WC), 3x dvojlôžková izba (so sprchovacím kútom, umývadlom a WC). Všetky izby sú vybavené s TV a wifi.
* terasa: kapacita terasy 32 miest, detské ihrisko, domček pre deti a šúchačka, krb ktorý má elektrické otáčanie na prasiatko. Možnosť rozšírenia – pozemok za nehnuteľnosťou spraviť ako parkovisko a pôvodná časť na parkovanie možnosť využitia ako napríklad wellness, prístavba a pod.

Rekonštrukcia:
* rozvody, elektrina, kúrenie, sanita, podlahy, okná (drevené-izolované), stierky, vchodové dvere, odhlučnený strop, izolovaná strecha, fasáda (exteriér), vstupná brána, oplotenie.
* kolaudácia v roku 1996, komplet rekonštrukcia v roku 2016
* materiál: kvádra
* zateplenie: áno
* strecha: rekonštruovaná, nový šindel
* voda: vodovod, plus 2 x 500 l zásobník na teplú vodu
* ohrev vody: obojživelník na pelety, solárny systém
* kúrenie: kotolňa na pelety
* klíma: v reštauračnej časti
* kanalizácia: 20 kubíková žumpa
* káblová televízia, wifi: áno
* náklady a orientačný príjem: osobne pri stretnutí
* dodávatelia: vlastný, zabezpečená práčovňa

Celkový dojem makléra

* nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom prostredí turistického ruchu , kde už má svoju niekoľko ročnú  klientelu. Je možné pokračovať v gastronomickom podnikaní dokonca aj s personálom, kde návratnosť nehnuteľnosti sa odhaduje cca na 3 – 4 roky. Samozrejme závisí od toho čo sa nový majiteľ rozhodne podniknúť. Momentálne penzión funguje na VIP klientele čo mu dokáže zvýšiť kvalitu služieb a znížiť náklady na prevádzku. Nehnuteľnosť nemusí byť len na podnikanie ale je vhodná aj ako rodinný dom pre viac početnú rodinu. Viac informácií vám radi poskytneme pri obhliadke alebo telefonicky či prostredníctvom emailu.

Cena nehnuteľnosti:

* cena nehnuteľnosti: 190.000,-Eur, odhadovaný posudok (viac informácie na osobnom stretnutí)
* nehnuteľnosť je voľná bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (bezplatne Vám poskytneme poradenstvo a následne pomôžeme s jeho vybavením).

Okolie nehnuteľnosti:

*  občianska vybavenosť v lokalite: škola, škôlka, potraviny, pošta. Nehnuteľnosť sa nachádza na mieste stvorenom na oddych a rekreáciu, kúpenie, turistika, cyklistika, lyžovanie a pod. V blízkosti jazerá ako Evičkino jazero, Vindšachtské jazero, Richňava. Mesto Banská Štiavnica vzdialená len 6 km ponúka historické kultúrne pamiatky a mnoho iných podujatí v letnej sezóne. Viac o možnosti sa dozviete na www.stiavnickebane.sk alebo na www.banskastiavnica.sk

ZDIELAJTE TUTO STRANKU

Stránku a jej obsah vytvoril: Ján Hámorský | www.janhamorsky.com | © 2016-2020 Všetky práva vyhradené!