fbpx

Pozemok v obci Hlboké

Ticho,  kľud a príroda v blízkosti - toto sú výhody pozemku v Hlbokom.

Láka Vás bývanie na vidieku a zároveň ľahká a rýchla dostupnosť do mesta? Máte radi históriu, krásy kopaníc a Mikroregiónu Branč? Obdivujete našich predkov, ktorí dokázali vybudovať svoje bývanie hoci aj na kopci? 

Realitná  kancelária KARIN & PARTNERS Vám takýto pozemok, hoci nie úplne na kopci, ale predsa len v mierne zvlnenom teréne , práve teraz ponúka.

Podrobné informácie o pozemku

V centre obce a zároveň blízko prírody  poskytuje tento pozemok pre svojich budúcich majiteľov ticho a kľud pre stavbu rodinného domu.

Platná  ÚPI povoľuje stavbu z JZ aj zo SV strany, kde sú  z oboch strán vybudované spevnené prístupové komunikácie a taktiež sú dostupné inžinierske siete (elektrina, voda, plyn).

V obci nie je  zavedená kanalizácia a tak  odvod splaškových vôd je riešiteľný formou žumpy alebo čistiarne odpadových vôd.

Na pozemku, priamo na parcele č. 413/1, kde stojí starý vidiecky dom, je privedená  elektrina a v jeho blízkosti sa nachádza kopaná studňa.

Elektrina je k domčeku  privedená elektrickým stĺpom cez parcelu č. 415, čo samozrejme nie je vôbec prekážkou pri stavbe domu na parcelách č.415 , 413/2, pretože stĺp sa dá odstrániť a elektrika viesť pod zemou. 

Obec Hlboké nemá zatiaľ platný územný plán, preto ÚPI bola spracovaná v zmysle stavebného zákona č.50/1976 Zb. v znení neskorších predpisov. 

https://www.obechlboke.sk/uzemny-plan-obce.html

Jedná sa o pozemok  s rozlohou 1833 m2, približne obdĺžnikového tvaru, ktorý je zapísaný na  LV č. 255 a  nachádza sa v katastrálnom území obce Hlboké pri Senici a tvoria ho 3 parcely:

  • parcela č.415 / 664 m2
  • parcela č.413/1 / 603 m2
  • parcela č.413/2 / 566 m2

Z  JZ strany je široký cca 15 m, zo SV cca 13 m a dĺžka celého pozemku je cca 137 m. 

Na pozemku  stoja, okrem vidieckeho domčeka, aj  drevené hospodárske budovy  a sú tu  vysadené ovocné a okrasné stromy. 

Pozemok svojou rozlohou a polohou  umožňuje  stavbu dvoch  rodinných domov a to  z oboch strán miestnej komunikácie a  aj preto môže byť pre  Vás vhodnou investičnou príležitosťou.

Všetky podklady :  LV , ÚPI , katastrálnu mapu si ukážeme na obhliadke. 

                       

Informácie o obci a okolí          

Obec Hlboké je vzdialená od okresného mesta Senica cca 4 km.

Chotár Hlbokého sa rozprestiera na juhovýchodnom okraji Myjavskej pahorkatiny a severovýchodnom okraji Záhorskej nížiny a cez kataster obce preteká rieka Myjava. 

Obec je známa aj svojim 45 ročným pôsobením  Dr. J. M. Hurbana na evanjelickej fare, kde v júli  v roku 1843 vznikla dohoda o uzákonení spisovnej  slovenčiny.

Hlboké je členom  združenia obcí  Mikroregiónu BRANČ s cieľom podpory vidieckej turistiky a agroturistiky.

V obci pôsobí aj  niekoľko organizácií a spolkov, nachádzajú sa tu potraviny, ZŠ, MŠ, kultúrny dom, multifunkčné ihrisko, autobusová doprava.

https://www.obechlboke.sk/

Blízke okolie  ponúka obyvateľom Hlbokého  dostatok príležitostí na trávenie voľného času v prírode / turistika, cykloturistika- kopaničiarska cyklomagistrála/, návštevou kultúrnych pamiatok, galérií, Záhoráckeho divadla v Senici, hvezdárne v Sobotišti  či golfového ihriska v obci  Šajdíkove Humence.

https://www.kamnavylet.sk/sk/turistika/hlboke

https://slovenskycestovatel.sk/around/hlboke

V cene pozemku je zahrnutá aj provízia realitnej kancelárie. V prípade väčšieho počtu  vážnych záujemcov o kúpu pozemku, má právo majiteľ vybrať si najvýhodnejšiu ponuku.

© text a fotky sú majetkom a autorským dielom realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2024 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Pozemok v obci Hlboké

ZDIELAJTE TUTO STRANKU