fbpx

“HOME & OFFICE”

Príjemný 3,5 izbový byt v Novom meste.

Ponúkame na predaj 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s dôrazom na funkčnú zmenu dispozície. Byt sa nachádza v mestskej časti Nové Mesto na Račianskej ulici neďaleko známej fabriky na čokoládu. Vyhľadávaná lokalita disponuje výbornou občianskou vybavenosťou. V pešej vzdialenosti sa tu nachádza škola, škôlka, pošta, potraviny aj ďalšie služby. Pár krokov od bytového domu sa zároveň nachádza zástavka električky do centra mesta. Zároveň to však nemáte ďaleko ani do prírody, konkrétne od lesov pod Kamzíkom. Tu nájdete ideálne prostredie na šport, vychádzky alebo venčenie vášho domáceho miláčika.

Bytový dom je kompletne zateplený s novými výťahmi. Vchod ako aj spoločné priestory sú zrekonštruované a veľmi slušné. Každé poschodie má pred bytmi uzamykateľnú chodbu. Parkovanie je možné v okolí bytového domu. Byt sa nachádza na 3. poschodí, čo nie je ani vysoko, ale ani príliš nízko. Je orientovaný na južnú a východnú stranu.

Byt prechádza kompletnou rekonštrukciou od základov vrátane spomínanej zmeny dispozície. Disponuje celkovou plochou 77 m², z čoho 70 m² tvorí podlahová plocha samotného bytu a 7 m² majú dokopy dve lodžie prístupné z obývačky a z kuchyne. Byt ponúka tri plnohodnotné izby a jednu polizbu vhodnú ako pracovnú miestnosť, čo určite ocení každý, kto v týchto časoch pracuje z domu. Ak ju nevyužijete ako miestnosť na prácu, tak sa môže hodiť ako sklad, šatník, herňa alebo telocvičňa. Okrem vyššie spomínaného sa v byte nachádza samostatná kuchyňa, kúpeľňa, WC a komora pri vstupe do bytu, ktorá nahrádza absenciu pivničnej kobky.

Byt sa predáva v štandarde GENEREA, čo znamená, že má kompletné nové rozvody, podlahy, interiérové dvere, dlažby, obklady aj sanitu. V cene je samozrejme aj kompletne zariadená nová kuchynská linka IKEA vrátane spotrebičov, kompletná sada svietidiel, ale tiež aj vstavané šatníkové skrine.

  • Kraj Bratislavský
  • Obec Bratislava - Nové Mesto
  • Kategória byt
  • Stav kompletná rekonštrukcia
  • Počet izieb 3
  • Celková podlahová plocha 77 m²
  • Lodžia 7 m²
  • Cena 264.900,- €

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

“HOME & OFFICE”

ZDIELAJTE TUTO STRANKU