fbpx

Pekný dom za prijateľnú cenu | Fiľakovo

Dom s úžitkovou plochou 173 m² bol postavený pred 25 - timi rokmi na pozemku o rozlohe 652 m² v blízkosti centra mesta.

Ak hľadáte pekný dom za prijateľnú cenu, tak si pozrite ponuku našej realitnej kancelárie Winners reality Slovakia, ktorá Vám exkluzívne ponúka na predaj prízemný rodinný dom, nachádzajúci sa v širšom centre mesta Fiľakovo.

OKOLIE NEHNUTEĽNOSTI:
Do centra mesta sú to len dve minúty pešou chôdzou. Z domu je výhľad na dominantu mesta Fiľakovský hrad. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
Dom bol postavený pred 25 – timi rokmi. Pozemok domu je rovinatý, oplotený z dvoch strán murovaným plotom, vchodové brány sú kované. Na pozemku sa nachádza murovaná garáž, menšia technická miestnosť a za domom na zadnom dvore je postavený prístrešok. Ku garáži vedie cesta vykladaná zámkovou dlažbou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektriku, verejný vodovod, plyn a verejnú kanalizáciu, je postavený z pálenej tehly a je zakrytý sedlovou strechou pokrytou keramickou krytinou. Pri hlavnom vchode domu sa po jeho ľavej časti nachádza krytá drevená terasa.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:
Interiér domu je priestranný a svetlý a pozostáva z otvorenej chodby, ktorá je prepojená s obývacou izbou a kuchyňou. V tejto časti domu je na podlahe uložená keramická dlažba, ktorá je tiež v kúpeľni a samostatnom WC. Dominantou obývacej izby je murovaný krb v ktorom je osadená teplovodná krbová vložka napojená na radiátory. V zadnej časti obývacej izby tiež dominuje francúzske okno s výhľadom na zadnú časť dvora a tiež presklené dvere vedúce ku garáži. V kuchyni je kuchynská linka robená na mieru v ktorej sú osadené kuchynské spotrebiče, je tu tiež osadený plynový kondenzačný kotol slúžiaci na kúrenie a ohrev teplej vody. Za kuchyňou je kúpeľňa so sprchovým kútom. Výhodou je tiež to, že kúpeľňa je prepojená so spálňou dverami. Po ľavej strane chodby sa nachádza samostatné WC a dve nepriechodné izby, ktoré je možné využiť buď ako detské izby, alebo hosťovské izby. Podlahy v izbách sú plávajúce laminátové a okná sú tiež plastové.

NÁKLADY:
Celkové mesačné náklady sa pohybujú vo výške cca. 150,- € mesačne, záleží to však od spôsobu vykurovania v prechodných a zimných mesiacoch.

Ak Vás naša ponuka oslovila, volajte alebo píšte na nižšie uvedené kontaktné adresy.

  • Kraj Banskobystrický
  • Obec Fiľakovo
  • Kategória rodinný dom
  • Stav pôvodný
  • Rozloha pozemku 652 m²
  • Úžitková plocha 173 m²

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Pekný dom za prijateľnú cenu | Fiľakovo

ZDIELAJTE TUTO STRANKU