fbpx

Rodinný dom | Jablonové

Novostavba, tehla, 110 m², 414 m² záhrada, tichá a krásna lokalita pod lesom.

Aj Vy chcete bývať pod lesom a užívať si zvuky prírody, no zároveň bývať na skok do Bratislavy? Nechcete mať starosti s výstavbou domu a naháňať sa a hľadať stavebné materiály, ktorých je momentálne nedostatok? Chcete už hotový rodinný dom o výbornej podlahovej ploche, ktorý už zažil niekoľko ročných období a je odskúšaný časom? Chcete aj cez deň počúvať zvuky lesa?

dominik čačo reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v malebnom prostredí Malých Karpát, v rodinnej lokalite rodinných domov mladých rodín v obci Jablonové, len 25 min. autom od Bratislavy. Tento 4-izbový rodinný dom, alebo ak chcete bungalov má zastavanú plochu 120 m², rozmery základnej železobetónovej platne sú 13,06 m x 9,30 m, z čoho čistá úžitková plocha je cca 110 m² (podlahová plocha domu 90 m² + 19 m² zimná záhrada). Dom sa nachádza približne v strede „súkromnej“ slepej ulice, ktorá patrí iba vlastníkom domov. Slnko a prírodu si užijete na záhrade 414 m², do ktorej môžete vyjsť priamo z obývačky, cez zasklenú terasu. 

Hlavný vchod je situovaný z čelnej strany domu. Dom je dispozične výborne riešený – pred vstupom do domu vojdete do závetria a následne vojdete do domu. Zo vstupnej chodby je vpravo do malého samostatného WC, vľavo máte odkladací priestor na kabáty, topánky a o niečo ďalej je schovaná technická miestnosť s plynovým kotlom a zásobníkom TÚV. Následne vojdeme do otvoreného priestoru domu, ktorú môžeme rozdeliť na dennú a nočnú časť. Vľavo vojdeme do dennej časti, kde je na priestor bohatá, slnečná a presvetlená obývačka spojená s kuchyňou. Z kuchyne sa dostanete so komory, kde každá kuchárka uloží čerstvé potraviny na prípravu obeda, večere alebo posedenia v zimnej záhrade. Z obývačky do zimnej záhrady vchádzate cez francúzske okná. Zimná záhrada pridáva domu ďalších 19 m², tým pádom celková podlahová plocha domu je dostatočných a krásnych cca 110 m². Rozmery zimnej záhrady sú 4,9 m x 3,9 m pri výške 2,7 m. Bočné steny sú vyrobené z 5-komorového profilu Spectrum TK70 a 24 mm hrubé decibelové izolačné dvojsklá plnené Argonom.

Do nočnej časti domu sa dostaneme chodbou do troch samostatných miestností a priestrannej kúpeľne so sprchovým kútom, vaňou a WC. Dvojumývadlo už len doplňuje priestrannosť kúpeľne.

Izby sú momentálne využívané ako manželská spálňa a pracovňa, kde v každej izbe nájdete vstavané skrine s dostatkom úložného priestoru. Posledná izba slúži ako hernička.

To, že je dom kvalitne postavený Vám zaručuje obvodové murivo z tehál POROTHERM 38, hr. 380 mm  zateplené fasádnym polystyrénom hr. 20 cm. Vnútorné nosné steny sú POROTHERM 25, hr. 250 mm a deliace priečky sú POROTHERM 11,5, hr. 115 mm. Dom je zastrešený strechou so sklonom 22°, drevený krov, na ktorom je betónová škridla BRAMAC. Samozrejmosťou sú plastové okná, trojsklo, bezpečnostné dvere, teplovodné podlahové kúrenie v miestach, kde je dlažba. V izbách podlahové kúrenie nie je a to z dôvodu, že dom spĺňa všetky kritéria energetického certifikátu budovy „B“. Dom je napojený na všetky IS, okrem kanalizácie, ktorá momentálne v obci nie je. Z tohto dôvodu je dom napojený na železobetónovú žumpu o objeme 12 m³. 

Istotne Vás poteší extra úložný priestor pod strechou, ktorý je plne využiteľný po celej dĺžke domu.

To najlepšie miesto sa nachádza za domom a to je záhrada domu. Či si už chcete užívať dni v tichu po náročnom dni v práci, hrať sa s deťmi, alebo sa odreagovať v záhradke, to všetko Vám záhrada ponúka. 

Ak hľadáte pokojné miesto a dom, kedy sa budete domov tešiť, je tento dom určený pre Vás.

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2024 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Rodinný dom | Jablonové

ZDIELAJTE TUTO STRANKU