fbpx

Nehnuteľnosť v obci Olováry

Na pozemku nehnuteľnosti sa nachádzajú tri budovy, z ktorých dve sú čiastočne zrekonštruované, je zavedená elektrina a vodovodné potrubie.

Naša realitná kancelária Winners reality slovakia, Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v okr. Veľký Krtíš v malebnej obci Olováry v peknom prírodnom prostredí Ipeľskej kotliny vzdialenej 15,km od okresného mesta. Táto lokalita je známa najme pestovaním viniča a následnou výrobou lahodného vína. V blízkej obci Glabušovce sa nachádza rybník vhodný na letné kúpanie, alebo rybolov.

Na pozemku ponúkanej nehnuteľnosti sa nachádzajú tri budovy z ktorých dve sú čiastočne zrekonštruované a pre lepšiu predstavu na dokončenie tejto rekonštrukcie, Vám ponúkame našu vizualizáciu tejto nehnuteľnosti. Na uvedenom pozemku je zavedená elektrina a vodovodné potrubie z verejného vodovodu. Nachádza sa tu tiež ručne kopaná studňa vykladaná kameňom z čadiča. Nehnuteľnosť ktorú Vám ponúkame je možné využiť buď na celoročné bývanie ako rodinný dom, alebo i ako rekreačné sezónne bývanie.

V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť, Obecný úrad, základná a materská škola, kostol, predajňa potravín a pre športové účely je tu vybudované futbalové ihrisko.

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Nehnuteľnosť v obci Olováry

ZDIELAJTE TUTO STRANKU