fbpx

Útulný rodinný dom s jedinečnou atmosférou

Doprajte si bývanie v krásnom kompletne zrekonštruovanom rodinnom dome so záhradou, ktorá Vám ponúka všetko na čo si len pomyslíte.

Je Vaším snom bývať v samostatnom rodinnom dome s veľkým, 12 árovým, upraveným pozemkom s dostatočným priestorom na rekreačné aktivity, relax, ale aj úžitkovú záhradu v starej časti Rajky?

Rodinný dom s obytnou plochou 100 m² a prekrásnym pozemkom Vám vie poskytnúť kľud, pokoj a absolútnu ochranu Vášho súkromia. Dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2015 /nová strecha, plastové okná, hliníkové vonkajšie rolety, hliníkové vstupné dvere, rozvody elektriny, vody, plynu a kúrenia, interiérové dvere, podlahy, dlažba, sanita,…/. Majitelia si nechali na rekonštrukcii veľmi záležať. V dome je centrálny alarm, kamery, klíma.

K domu, kde sa celý rok cítite ako na dovolenke prislúcha ďalšia samostatná bytová jednotka (izba s kuchynkou, WC, sprcha). Samozrejmosťou je veľký altánok s vírivkou pre 5 osôb (Hotspring-Envoy) a bazénom s tepelným čerpadlom, s hliníkovým posuvným prekrytím. Kryté, bezproblémové parkovanie pre 3 vozidlá na pozemku a kvalitný, samostatne stojaci záhradný domček s priestorom na náradie a záhradnú techniku.

Toto všetko nájdete  kúsok od prírody poskytujúcej neopísateľné turistické zážitky (chránená oblasť Natura 2000). Ale zároveň kúsok od veľkomesta – 18 km s bezproblémovým dopravným napojením (diaľnica D2, resp. cesta cez Čunovo alebo Rusovce) a výborným napojením na D4 a R7.

O pozemku je zbytočne písať, je nádherný a je na ňom všetko čo na záhradu patrí – stromy, kríky, ovocné stromy, úžitková záhrada, studňa, závlahový systém.

Už nemusíte snívať. Stačí sa ozvať a Váš sen sa môže premeniť na skutočnosť. Ale nezabudnite – svoje sny si vedia plniť len tí, ktorí nezaváhajú.

Rodinný dom voľný – leto 2022.

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Útulný rodinný dom s jedinečnou atmosférou

ZDIELAJTE TUTO STRANKU