fbpx

Rodinný dom v Tuhári, okr. Lučenec

Na pozemku sa nachádzajú dve budovy z toho prvá je čiastočne zrekonštruovaná. V zadnej časti dvora sa nachádza hospodárska budova.

Naša realitná spoločnosť Winners reality Slovakia Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v okr. Lučenec v obci Tuhár vzdialenej od Lučenca asi 20 km.

Obec je situovaná v malebnom prostredí Tuhárskeho krasu medzi kopcami a lesmi, cez ktoré preteká Tuhársky potok. Táto lokalita je vhodná ako na pešiu turistiku, tak i na cykloturistiku a hlavne je vhodná v letnej sezóne na kúpanie, nakoľko vo vzdialenosti cca. 4 km sa nachádza priehrada s rekreačnou oblasťou Divín a Ružiná. K občianskej vybavenosti v obci patrí Obecný úrad a predajňa potravín, kultúrny dom s knižnicou. Obec je na 100% plynofikovaná a je tu tiež zavedený verejný vodovod.

Nehnuteľnosť, ktorú Vám ponúkame je možné využiť ako na celoročné rodinné bývanie, tak i ako rekreačné sezónne bývanie. Na pozemku nehnuteľnosti sa nachádzajú dve budovy z toho prvá je čiastočne zrekonštruovaná a na dokončenie rekonštrukcie sme pre Vás pripravili vizualizáciu tejto nehnuteľnosti. V zadnej časti dvora sa nachádza hospodárska budova, ktorú je možné zmeniť na besiedku, alebo prípadne i pre iné náhradné bývanie. Na pozemok je zavedená elektrika, voda je privedená z ručne kopanej studne na pozemku, prípadne je možné napojenie na verejný vodovod. Kanalizáciu je potrebné riešiť formou septiku, alebo domovej čističky.

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Rodinný dom v Tuhári, okr. Lučenec

ZDIELAJTE TUTO STRANKU