fbpx

Jednoducho ÚPLNE INÝ BYT na prenájom

Byt svojou rozlohou 173 m² ponúka väčší priestor na bývanie, ako akákoľvek novostavba bungalovu. A dýcha neobyčajnou atmosférou.

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nádherný 4-izbový byt na Radlinského ulici Bratislava – Staré Mesto.

Nachádza sa v absolútnom centre Bratislavy, na Radlinského ulici. Život v meste má svoje čaro, preto ak preferujete dostupnosť a pohyb po Starom Meste pešo, ak ste milovníkom dobrej kávy (v tesnej blízkosti sa nachádzajú dve skvelé kaviarne, najobľúbenejšie v Bratislave),ak k životu potrebujete vzduch, priestor a máte radi výnimočné veci, tento byt vás určite osloví svojou jedinečnou atmosférou, toto je ideálne riešenie… Je totiž ÚPLNE INÝ…

Byt je plný farieb, svetla a priestor ponúka komfort každou svojou časťou. Všetky izby sú veľkorysých rozmerov. Prenajíma sa so zariadením tak, ako je to zrejmé z video-obhliadky a fotografií. Ponúka dostatok úložného priestoru v zabudovaných skriniach, ktoré sú súčasťou každej izby, zároveň ponúka útulný priestor pre oddych v obývačke spojenej s kuchyňou. Ideálny pre rodinu, kde si každý člen domácnosti nájde svoje miesto a súkromie. Taktiež by mohol byť vhodným priestorom pre umelcov, pretože svojou atmosférou je predurčený k tvoreniu. Stačí si presťahovať svoje osobné veci a môžete bývať.

Je nadštandardnej veľkosti, jeho celková rozloha je 173 m². Je orientovaný na východ a západ. Každá z troch samostatných izieb je orientovaná do ulice a obývačka s kuchyňou majú orientáciu do vnútro-bloku. Byt disponuje aj dvoma kúpelňami, jednej menšej so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom, a druhou veľkou kúpeľňou s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, dvoma umývadlami, WC a bidetom. Štýlová kuchyňa očarí svojho nového nájomcu svojou priestrannosťou, krásnou kuchynskou linkou s komplet spotrebičmi a nadštandardnou výbavou kuchynského zariadenia.

Byt si prešiel kompletnou rekonštrukciou. Disponuje kvalitnými drevenými parketami v každej z izieb, boli menené elektrické rozvody, stierky, okná. Parkovanie je možné priamo na ulici, kde je dostatok parkovacích miest k dispozícii za poplatok. Cena prenájmu je vo výške 1.800 Eur plus energie 250 Eur. Internet a TV pripojenie je možné doobjednať – zmluva s operátorom sa uzatvorí už priamo na nájomcu.

  • Kraj Bratislavský
  • Obec Bratislava - Staré Mesto
  • Kategória byt
  • Celková rozloha 173 m²
  • Počet izieb 4
  • Počet kúpeľní 2
  • Cena prenájmu 1.800,- €

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

Jednoducho ÚPLNE INÝ BYT na prenájom

ZDIELAJTE TUTO STRANKU