fbpx

PRAKTICKÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ | KALINKOVO

Predstavujeme Vám praktický 4-izbový dom s krásnou záhradou v pokojnej uličke v blízkosti Dunaja.

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj praktický 4-izbový rodinný dom s krásnou záhradou.

LOKALITA
Situovaný je v pokojnej uličke v obci Kalinkovo, ktorá ponúka vďaka výnimočnej polohe pri hrádzi Dunaja a Hrušovskej zdrži široké možnosti na športové aktivity a relax s rodinou. Ak hľadáte domov v blízkosti Bratislavy je určený práve pre Vás.

POPIS
Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v r. 2004. Postavená je na rovinatom pozemku so všetkými IS (kanalizácia, elektrina, plyn). Dom stojí na betónovom základe, obvodové murivo a priečky sú z tehly. Celý dom je zaizolovaný polystyrénom. Veľkou výhodou nehnuteľnosti je podkrovie, ktoré po úprave môže slúžiť ako ďalšie poschodie. Celý pozemok je oplotený. Dve kryté parkovacie miesta sú vybudované v prednej časti pozemku.

DISPOZÍCIA
Priestranná vstupná chodba je doplnená o šatníkovú zostavu a vstupom na samostatnú toaletu. Ďalej sa vchádza do dennej a nočnej časti. Presvetlená obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou. Ponúka útulný a zároveň praktický priestor na spoločne strávený čas. V zimných mesiacoch zahreje kúrenie v krbe. Z obývačky sa vchádza na terasu. Kuchyňa je kompletne vybavená na mieru vyrobenou linkou v prírodných odtieňoch s množstvom úložného priestoru a zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, elektrická rúra, sklo-keramická varná doska, prietokový ohrievač pod umývadlom). Veľkým pomocníkom na odkladanie je samostatná špajza s úložným policovým systémom. Ďalší odkladací priestor v dennej časti poskytuje zabudovaný roll-door. Dennú a nočnú časť oddeľujú dvere, vchádza sa do chodby z ktorej sa vstupuje do spálne, študentskej izby, pracovne a kúpeľne s rohovou vaňou a bojlerom na ohrev teplej vody. Izby sú vykurované radiátormi. Kuchyňa disponuje podlahovým kúrením. V obývačke je zapustený radiátor v podlahe.Všetky okná sú zabezpečené vonkajšími roletami s manuálnym ovládaním a sieťkami okrem obývačky, kde je elektrické ovládanie. Terasa je dostatočne priestranná na posedenie s priateľmi. Celkový dojem spríjemní okrasná záhrada, ktorá poskytuje súkromie a v lete vytvorí príjemný chládok. V zadnej časti pozemku je vybudovaná ďalšia terasa s podlahou z exotickej dreviny Bankirai a konštrukciou na altánok. Záhrada je navrhnutá záhradným architektom, je prevažne okrasná s množstvom pravidelne upravovaných kríkov a stromov (ako napríklad kanadský javor, magnólie, tuje ) po obvode pozemku. Z bočnej strany je priestor aj na úžitkovú záhradku, pri ktorej je postavený záhradný domček. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa s čerpadlom a s niekoľkými výpusťami na zavlažovanie s postrekovačom. Kúrenie je zabezpečené cez plynový kotol, ktorý bol pravidelne servisovaný. Internet a TV je možné zapojiť cez spoločnosť Slovak telekom/Magio/ alebo Progres. Momentálne je rozpracovaný projekt na optiku.

  • Kraj Bratislavský
  • Obec Kalinkovo
  • Kategória rodinný dom
  • Stav pôvodný
  • Počet izieb 4
  • Rozloha pozemku 523 m²
  • Zastavaná plocha 121 m²
  • Úžitková plocha 100 m²
  • Terasa 15 m²
  • Cena 218.000,- €

NAPISTE NAM

POUZITE PROSIM KONTAKTNY FORMULAR

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!
OTVORENYDOM.SK

PRAKTICKÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ | KALINKOVO

ZDIELAJTE TUTO STRANKU