Nadštandardný 7- izbový dom | Krahule

Priestranný, kompletne zariadený dom v prekrásnom prostredí so saunou, vírivkou a solárnymi panelmi. Vhodný na bývanie aj rekreačné účely.

  • Kraj Banskobystrický
  • Obec Krahule
  • Kategória rodinný dom
  • Počet izieb 7
  • Plocha parcely 795 m²
  • Plocha zastavaná 164 m²
  • Úžitková plocha 330 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj veľký, energeticky nenáročný, dvojpodlažný dom v prekrásnej obci Krahule.

Tento dom má všetko, na čo si spomeniete s tým, že jeho využitie oceníte tak na bývanie, alebo aj na komerčné účely. Lyžiarske stredisko Krahule Vám dáva neobmedzené možnosti využitia tejto nehnuteľnosti pokojne počas celého roka.

Dom je kompletne vybavený, svojou rozlohou je skutočne veľký, vďaka solárnym panelom umiestneným na streche domu si však energiu vyrábate, neplatíte. Mesačné náklady sú tak až neuveriteľne nízke.

V dome sú celkovo 3 možnosti vykurovania. Solárne kolektory na ohrev vody, krb, či podlahové plynové kúrenie. Čokoľvek, na čo si spomeniete, je v tejto nehnuteľnosti dômyselne doriešené. Napríklad, pri vstupe do ktorejkoľvek miestnosti nájdete v stene zabudovaný ovládač rádia. Veľmi praktické, že? 🙂

Dispozícia domu je dokonalá. Veď posúďte sami. Hneď pri vstupe do domu Vás privíta komfortná vstupná chodba s možnosťou uloženia aj väčšej lyžiarskej výstroje. Denná časť domu – teda obývacia izba, jedálenský priestor a kuchyňa, Vás očarí svojou rozlohou. Krb v obývacej miestnosti umocňuje domácu atmosféru celého domu. Kuchynská časť prepojená s obývačou dotvárajú komfort a prepojenie svetlej dennej časti domu. Na prízemí domu je ďalej jedna spálňa, na poschodí ďaľšie 4 spálne, kúpeľne s WC a komora. Kúpeľní je v dome hneď niekoľko. Na prízemí domu sú 2 kúpeľne s toaletou. Na poschodí sa nachádza 1 kúpeľňa s WC samostatná, a 2 kúpeľne s WC sú súčasťou 2 spální. Oddychové izby na poschodí majú príjemné balkóny. Celý dom je podpivničený, v “podpalubí” sa nachádza tak isto niekoľko miestností, odkladacia pivničná časť, technická miestnosť k solárnym panelom, vírivka, sauna, či relax zóna s ležadlami. Ako Bonus v dome, so samostatným vstupom zo záhrady je súkromný apartmán, so zariadenou kuchynkou, spacím kútom a kúpeľňou s WC. Trošku súkromia predsa nikomu nezaškodí. 🙂 Okrem parkovacích miest pred domom, súčasťou domu je priestranná garáž na komfortné parkovanie 2 vozidiel, ale zároveň dostačujúca aj pre uskladnenie záhradných, či športových zariadení.

Obec Krahule, označovaná tiež ako stred Európy, je veľmi príjemná menšia obec pri Kremnici, či pri známejšom lyžiarskom stredisku Skalka pri Kremnici. Obec má miestne potraviny, či pár reštauračných zariadení.

Počas zimnej sezóny sú tu perfektne vybavené lyžiarske zjazdovky, s luxusným zrubom na občerstvenie priamo na vrchu zjazdovky. Pokiaľ túžite po vybláznení na snehu počas zimy a postačí Vám k tomu súkromnejšie stredisko, či po odpočinku v blízkosti lesa počas letných dní, ste na správnej adrese.

Tento dom nie je v žiadnom prípade prvoplánová nehnuteľnosť, celý priestor je určite treba spoznať, každú časť si pokojne prejsť a zažiť emóciu priestoru a lokality na vlastnej koži.

V prípade obhliadok som Vám kedykoľvek k dispozícii, pre osobnú obhliadku si určite vyčlente dostatok času, pretože tento dom skrýva oveľa viac zaujímavostí a prekvapení ako sa zmestí do tohto textu 🙂

 

Cena: 309 900,00 € 

ZDIELAJTE TUTO STRANKU

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2021 Všetky práva vyhradené!