Rodinný penzión s pozemkom 947m2 a kapacitou 21 lôžok v širšom centre Pezinka

NA PREDAJ - Exkluzívne v ponuke realitnej kancelárie IVMO

 • Kraj Bratislavský
 • Mesto Pezinok
 • Typ Penzión
 • Kolaudácia 2001
 • Pozemok 947 m²
 • Úžitková plocha 400 m²
 • Parkovanie 8 áut
 • Počet podlaží 2
 • Počet postelí 21
 • Prístelky 5

Rodinný penzión s pozemkom 947m2 s kapacitou 21 lôžok v širšom centre Pezinka na Bratislavskej ul., parking pre 8 áut, vírivka, bazén, variabilné možnosti využitia, …

Penzión je umiestnený v zástavbe rodinných domov. Kolaudácia penziónu prebehla v roku 2001, objekt bol pôvodne projektovaný ako rodinný dom, v štádiu hrubej stavby bol projekt pozmenený a objekt dostavaný ako ubytovacie zariadenie – penzión rodinného typu. Do prevádzky bol daný v roku 2001. === Celková ubytovacia kapacita penziónu je 21 pevných postelí (lôžok) plus 2 pevné prístelky a 3 rozkladacie postele. === Objekt je murovaný, tehlový: Wienerberger – Porotherm, zateplený 10cm vrstvou polystyrénu, strešná krytina – Bramac, strop je zaizolovaný 20cm- minerálnou vatou, kúrenie je ústredné/radiátory, s dvomi novými plynovými kotlami, objekt je napojený na alarm. Penzión je napojený na všetky IS a pozostáva zo suterénu s technickými miestnosťami kotolňa, sklad bielizne a dvoch nadzemných podlaží, celková úžitková plocha objektu je cca 400m2.

 • Dispozičné riešenie: Na prízemí objektu sa nachádza vstupná časť s recepciou, schodisko, toalety pre návštevníkov, odbytová časť pozostávajúca z dennej kaviarne na podávanie raňajok formou švédskych stolov, z kaviarne je vstup na záhradnú terasu (priestor kaviarne je možné využiť aj ako školiacu miestnosť s multiprojektorom s kapacitou 20 stoličiek), kuchyňa na prípravu raňajok, resp. minútiek so zázemím, 5 izieb (z toho 4 dvojposteľové a jedna jednoposteľová izba), každá izba s vlastnou kúpeľňou.. umývadlo, sprchový kút alebo vaňa a toaleta. Poschodie pozostáva z 5 dvojposteľových izieb so zázemím a stavebne oddelenej relaxačnej zóny so samostatným vstupom oblúkovým schodiskom z exteriérovej časti – záhrady objektu. Relaxačnú zónu tvorí izba s dvojposteľou, kúpeľňou a kuchynkou, vírivka a bazén s protiprúdom. Interiér penziónu, kaviareň aj ubytovacia časť – izby sú kompletne zariadené kvalitným nábytkom na mieru z masívu v elegantnom harmonickom štýle s dôrazom na prepracovanosť detailov, v kúpeľniach je položená kvalitná dlažba, obklady a značková sanita..atmosféru podčiarkujú a dotvárajú kvalitné interiérové textílie, posteľná bielizeň, drobné dekorácie a doplnky v rustikálnom štýle.
 • K dispozícii návštevníkom je pohodlné parkovanie na spevnenej ploche so zámkovou dlažbou na pozemku, resp. vo dvore hneď vedľa objektu pre minimálne 8 áut. Pozemok je upravený, zámková dlažba, oplotený, s trávnikom, drevinami a okrasnou výsadbou, so záhradným murovaným krbom a posedením na grillparty… Počas letnej sezóny je možné využiť záhradné ležadlá a húpačku pre 4 osoby. K exteriérovému vybaveniu objektu patrí murovaný prístrešok na uskladnenie mimosezónnych vecí a záhradného nábytku a studňa na zavlažovanie záhrady.

Penzión má vynikajúce hodnotenie v rámci nadnárodného ubytovacieho portálu booking.com, predáva sa aj so zariadením, dohoda na cene možná. Okrem toho má potenciál na rozšírenia lôžkovej kapacity stávajúceho penziónu, vytvorenie napríklad Veterinárnej kliniky, Firemného priestoru pre Team building, …

ZDIELAJTE TUTO STRANKU

Stránku a jej obsah vytvoril: Ján Hámorský | www.janhamorsky.com | © 2016-2020 Všetky práva vyhradené!