Luxusný pobyt vo Vysokých Tatrách

Tatranská Štrba - Apartmán Nezábudka-Patris****

OTVORENYDOM.SK

Apartmány Nezábudka sa nachádzajú v tichej časti obce Tatranská Štrba v srdci krásnej prírody Vysokých Tatier, len 8 km od Štrbského Plesa.

Ponúkame Vám nadštandardné ubytovanie v moderne zariadených priestranných apartmánoch so zaručeným komfortom bývania pre 27 osôb. Tri apartmány disponujú kapacitou 4 lôžok. Pre väčšie skupiny hostí máme k dispozícii apartmán s kapacitou 5 lôžok a jeden veľký apartmán s tromi spálňami s celkovou rozlohou 147 m2 s kapacitou až 10 lôžok, vybavený vnútorným krbom a biliardom. Súčasťou každého apartmánu je spoločenská miestnosť s televízorom spojená s kompletne vybavenou kuchyňou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou apartmánov je vlastná kúpeľňa s toaletou, WiFi pripojenie na internet a balkón s nádherným výhľadom na okolité hory, kde je k dispozícii aj posedenie (stôl, stoličky).

Stravu si môžu naši hostia doobjednať formou raňajok alebo polpenzie vo vedľajšom v Clubhoteli Nezábudka, Hoteli Meander a Hoteli Sosna***. V dosahu 5 minút od ubytovania je stanica Tatranskej električky na Štrbské Pleso.

Apartmánový dom má výbornú východiskovú polohu pre prežitie pestrej letnej ale aj zimnej dovolenky. V jeho blízkosti sú turistické chodníky vo Vysokých Tatrách, Ski Centrum Vysoké Tatry – Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Nízke Tatry – Jasná, Belianské Tatry, aquapark AquaCity Poprad, Tatralandia, Bešeňová, Golf, jaskyne. Tešíme sa na Vašu návštevu vo Vysokých Tatrách.

POZNÁMKA
Pobyt začína nástupom od 12:00 hod. a večerou od 16:00 hod. v deň príjazdu. Končí uvoľnením apartmánu do 10:00 hod. v deň odchodu.

STORNO PODMIENKY
• V prípade zrušenia objednávky 2 a menej pracovných dní pred nástupom na pobyt účtujeme 100% storno poplatok z ceny objednaných služieb.
• V prípade zrušenia objednávky 3 až 5 pracovných dní pred pred nástupom na pobyt účtujeme 50% storno poplatok z ceny objednaných služieb.
• V prípade zrušenia objednávky 6 až 15 pracovných dní pred pred nástupom na pobyt účtujeme 30% storno poplatok z ceny objednaných služieb.
• V prípade zrušenia objednávky viac  … čítajte ďalejako 15 dní pracovných dní pred pred nástupom na pobyt neúčtujeme storno poplatok.

Celková kapacita ubytovania: min 2 max 27 (3x APT: 1×2, +2, 1x APT: 1×2, +3, 1x APT: 3×2, +4)

ZDIELAJTE TUTO STRANKU

Property Imaging, s.r.o. | © 2016-2024 Všetky práva vyhradené!